یکشنبه 22 آپریل 2018

شما اینجا هستید

گالری تصاویر

نشست شورای هماهنگی فعالیت‎های فرهنگی دانشگا‎ه‎های لرستان در معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان برگزار شد.

نشست شورای هماهنگی فعالیت‎های فرهنگی دانشگا‎ه‎های استان با حضور دکتر دهقانی‎الوار، رئیس جهاد دانشگاهی لرستان، حجت‎الاسلام فلاحی اصل معاون فرهنگی دانشگاه لرستان، حجت الاسلام فاضلی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان، معاونین و مسئولین فرهنگی دانشگاه‎های استان برگزار شد.
در این جلسه حجت‎الاسلام فلاحی، معاون فرهنگی دانشگاه لرستان با بیان اینکه روز 16 آذر از اهمیت خاصی برخوردار است و در این روز مراسمات ویژه‎ای برگزار می‎شود، اظهار کرد: متاسفانه جلسات بین حوزه و دانشگاه تحلیل رفته‎اند و تبادل نظر بین این دو دچار افول شده است و در استان در این رابطه برنامه خاصی نداشته‎ایم.
وی ادامه داد: در این راستا باید برنامه‎هایی داشته باشیم که نظرات و دیدگاه‎های حوزه و دانشگاه بیان شوند تا به اتحاد و تفاهم برسند.
ایشان افزود: همچنین حوزه علمیه خواهران که این روزها به لحاظ کمی و کیفی گسترش زیادی در استان داشته است را باید در این نشست‎ها شرکت داد و به صورت تجمیع به بیان دیدگاه‎ها پرداخت.
لازم به ذکر است در این نشست برنامه‎ها و اقدامات دانشگاه‎های استان در راستای گرامی‎داشت 16 و 27 آذر مورد بررسی و نقد قرار گرفته و اعضا به بحث و تبادل نظر در این رابطه پرداختند.
همچنین تاکید شد مراسم  16 آذر با محوریت دانشجو برگزار شده و از سخنران‎های برجسته و نخبه کشوری در سطح دانشگاه‎ها استفاده شود. تلاش شود فضاهای آزادتری جهت بیان نظرات و صحبت‎های دانشجویان ایجاد شود و دانشجویان دیدار‎هایی با مسئولین ارشد استان از جمله نماینده ولی‎فقیه و استاندار جهت بیان دیدگاه‎ها و نظرات داشته باشند.
 

نمایش در صفحه اصلی سایت: 
نمایش در صفحه اصلی سایت