یکشنبه 22 آپریل 2018

شما اینجا هستید

گالری تصاویر

برگزاری مراسم معارفه ورودی ها

مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود در روز های پنج شنبه 27 مهرویژه برادران و جمعه 28 مهرماه ویژه خواهران در دهکده مقاومت حمزه سیدالشهدا (ع) با حضور مسئولان دانشگاه برگزار شد و این برنامه با استقبال پرشور دانشجویان همراه بود.
این مراسم از 9 صبح با برگزاری تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملی آغازشد و سپس دکتر خسرو عزیزی ریاست دانشگاه ضمن عرض تبریک و خیر مقدم به ورودی های جدید و در زمینه های آشنایی دانشجویان با حوزه های مختلف تحصیلی ، آموزشی،کارآفرینی،... سخنانی بیان کرد.
در ادامه معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه حجة الاسلام والمسلمین فلاحی اصل و مسئول نمایندگی مقام معظم رهبری  حجةالاسلام حسینی ، با ایجاد فضایی صمیمی و لذت بخش برای دانشجویان وسخنرانی در زمینه  آگاهی بخشی به آنها در موضوعات مختلف فرهنگی از این دانشجویان استقبال کردند.
پس از آن دکتر یونسی معاون دانشجویی و دکتر صحرایی مدیرکل امور آموزشی دانشگاه ضمن گرامی داشت ایام محرم و صفر به دانشجویان ورودی خوش آمد گفته وبه سوالات دانشجویان در زمینه های مختلف دانشجویی و آموزشی پاسخ دادند و ضمن بیان نکات کلیدی در زمینه های آگاهی بخشی به دانشجویان ،برای آنان آرزوی موفقیت کردند.
ودر ادامه  ، مراسم با پخش کلیپ معرفی دانشگاه لرستان از ابتدای تاسیس تا کنون همراه شد و بعد از صرف ناهار در سالن غذاخوری دهکده و برپایی نماز جماعت ، تئاتر عاشورایی  (( از فرات تا اروند )) توسط گروه هنری صدا و سیما اجراو با استقبال دانشجویان همراه شد.
در ادامه دانشجویان از امکانات رفاهی _ ورزشی این مکان از جمله : ( پینت بال ، دوچرخه سواری ، تیراندازی با تفنگ بادی وتفنگ شبیه ساز ،استخر،فوتسال ) بهره مند شدند و در پایان اردو مسابقه طناب کشی برپا شد و با اهدای جوایز نقدی برای برندگان مسابقه ،مراسم به پایان رسید.

نمایش در صفحه اصلی سایت: 
نمایش در صفحه اصلی سایت