یکشنبه 11 فوریه 2018

شما اینجا هستید

گالری تصاویر

اوکتوبر 2014

دانشگاه لرستان ، استقبال از دانشجويان با طعم تكريم ارباب رجوع

پروردگارا ! مرا صادقانه وارد و صادقانه خارج كن و از نزد خودت براي من نيرو و قدرتي قرار ده ، اين جمله يكي از بنر هاي بود كه براي استقبال از دانشجويان، در درب ورودي دانشگاه لرستان به چشم مي خورد، وقتي وارد دانشگاه شديم، نشانه هاوفضا سازي جديد حاكي از روز هاي پر جنب و جوش مهر ماه بود و باز هم ياد آن آموزگار مهربان و ...
به گزارش خبرنگار فرهنگي دانشگاه لرستان با تمهيدات معاونت فرهنگي و اجتماعي استقبال از بيش از 2400 دانشجوي ورودي جديد دانشگاه اين بار اما با حال و هواي تكريم ارباب رجوع رقم خورد.

برگزاری نشست مدیران فرهنگی و مدیران اجتماعی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی منطقه دو کشور به میزبانی دانشگاه لرستان

برگزاری نشست مدیران فرهنگی و مدیران اجتماعی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی منطقه دو کشور به میزبانی دانشگاه لرستان
مدیر امور فرهنگی دانشگاه لرستان گفت: نشست مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه 2 کشور 17 و 18 مهرماه به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار می‎شود.
احمد کرم الهی  افزود: در این نشست مدیران فرهنگی و مدیران اجتماعی دانشگاه‌های منطقه 2 کشور در خصوص کرسی‌های آزاد اندیشی، بررسی راهکارهای افزایش مشارکت اعضای هیات علمی در فعالیت‎های فرهنگی، آسیب‌های اجتماعی در محیط‎ های آموزشی و فعالیت‎های فرهنگی ویژه خوابگاه‌های دانشجویی به تبادل نظر می‎پردازند.

تجدید میثاق فعالان فرهنگی دانشجویی دانشگاه با شهدا

 80نفر از فعالان فرهنگی دانشجویی دختر دانشگاه لرستان که در اردوی زیارتی و فرهنگی دانشگاه در مشهد مقدس حضور داشتند به مناسبت هفته بزرگداشت دفاع مقدس با حضور در گلزار شهدای هشت سال دفاع مقدس بهشت رضای مشهد مقدس با آرمانهای شهدا تجدید بیعت کردند.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه این برنامه طبق مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه صورت گرفت و از سایر برنامه های این بازدید می توان به قرائت زیارت عاشورا و حضور بر مزار شهید کاوه و شهید برونسی از شهدای تاثیرگذار هشت سال دفاع مقدس  اشاره کرد .

دبیر شورای مدیران کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای منطقه دو کشور خطاب به معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه لرستان :

دبیر شورای مدیران کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای منطقه دو کشور خطاب به معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه لرستان :
وجود افرادی نظیر شما در دانشگاهها نعمت بزرگی است

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان در کارگاه کرسی های آزاد اندیشی ویژه مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای منطقه دو کشور :

کرسی های آزاد اندیشی تبلور شنوایی حاکمیت نسبت به مردم و مردم نسبت به حاکمیت است
حجت الاسلام  و المسلمین محمدرضا خدایی در کارگاه آموزشی کرسی های آزاد اندیشی ویژه  مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای منطقه 2 کشور گفت: برگزاری کرسی‎های نقد و نظر و نظریه‎پردازی در دانشگاه در حوزه اساتید مغفول مانده و تنها نسبت به برگزاری کرسی‎های آزاداندیشی در حوزه دانشجویی تمرکز شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان در کارگاه آموزشی مهندسی فرهنگی ویژه مدیران فرهنگی اجتماعی دانشگاههای منطقه دو مطرح کرد :

فرهنگ به مثابه عقل فعال جامعه است و نشانگر مقام والای انسانی جوامع است
حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا خدایی در کارگاه آموزشی مهندسی فرهنگی ویژه مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای منطقه 2 کشور در دانشگاه لرستان گفت: مهندسی فرهنگی واژه جدیدی بود که رهبر معظم انقلاب آن را به واژه های فرهنگی کشور افزودند و با این حال انتظاری که وجود داشت این بود که این واژه بتواند فصل فرهنگی جدیدی را در کشور آغاز و مبدا تحولات عمیقی در سطوح مختلف جامعه بویژه دانشگاهها شود؛ اما مورد غفلت قرار گرفت.

آغاز به کار جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه لرستان

مدیر امور فرهنگی دانشگاه لرستان از آغاز به کار 21 غرفه هفتمین جشنواره درون دانشگاه حرکت دانشگاه لرستان خبر داد
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه لرستان احمد کرم الهی گفت : جشنواره درون دانشگاهی حرکت با نمایش دستاوردها و فعالیت های 21 انجمن علمی دانشجویی دانشگاه لرستان یک شنبه 20 مهر با حضور حجت الاسلام خدایی معاون فرهنگی و اجتماعی  دانشگاه و تاری مدیر روابط عمومی و بین الملل دانشگاه  افتتاح شد.
وی افزود : دستاوردهای انجمن‎های علمی دانشگاه لرستان در دانشکده‎های فنی و مهندسی، دانشکده اقتصاد و علوم اداری و دانشکده علوم پایه این دانشگاه به نمایش در معرض بازدید قرار گرفته‎اند.

برگزاری اختتامیه سومین جشنواره پژوهش‌های حوزه غدیر، امامت و ولایت

برگزاری اختتامیه سومین جشنواره پژوهش‌های حوزه غدیر، امامت و ولایت
این مراسم با حضور آیت الله خزغلی (عضو مجلس خبرگان رهبری و رئیس بنیاد بین المللی غدیر)، آیت الله موحدی کرمانی (امام جمعه موقت تهران)، مهندس حبیبی(قائم مقام هیات امنی بنیاد بین المللی غدیر)، دکتر هاشمی(معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم)، دکتر ظریف منش(مدیر عامل بنیاد بین المللی غدیر)، حجت الاسلام و المسلمین امام (رئیس دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران)، حجت الاسلام و المسلمین سالک(نماینده مجلس شورای اسلامی) و آقای نیری(عضو هیات مدیره بنیاد بین المللی غدیر) برگزار گردید.

دریافت آرشیو به صورت فایل ورد