یکشنبه 18 فوریه 2018

شما اینجا هستید

گالری تصاویر

آگوست 2014

وزیر علوم در پیامی به مدیر کل یونسکو و وزرای علوم کشورهای اسلامی خواستار توقف حملات رژیم صهیونیستی به غزه شد

دکتر رضا فرجی دانا ، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در پیام های جداگانه ای به خانم ایرینا بوکووا، مدیر کل سازمان آموزشی ، علمی و فرهنگی ملل متحد ( یونسکو ) ، وزرای آموزش عالی و تحقیقات علمی کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی و وزرای علوم کشورهای عضو جنبش عدم تعهد ، مراتب همدردی خود را با مردم غزه اعلام کرد و ضمن محکوم کردن حملات ظالمانه این رژیم نژاد پرست ، خواستار ترویج و تقویت فضای ضد جنگ و خشونت از سوی شبکه دانشگاهیان و فرهیختگان جهان اسلام و استفاده از همه ظرفیت های معنوی و مادی برای محکومیت و متوقف کردن این روند و جلوگیری از تکرار آن در آینده شد .

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری : همکاری وزارت علوم و معاونت علمی در بالاترین سطح ممکن است

دکتر رضا فرجی دانا گفت: در دوره جدید سطح تعامل و همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری در بالاترین سطح ممکن است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر فرجی دانا در مراسم امضای تفاهم نامه تقویت همکاریهای مشترک با معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: از اولین روزهای آغاز دولت یازدهم ، وزارت علوم و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تکیه بر یک عزم جدی تلاش های خودر ا برای رفع چالش های گذشته آغاز کردند و امضای این تفاهم نامه گامی در راستای عملیاتی شدن توافقات است.

نماینده جهاداسلامی فلسطین در ایران : مجاهدان فلسطینی وجبی از خاک غزه را به دشمن صهیونیست نخواهند داد

نماینده جهاد اسلامی فلسطین در ایران در مراسم همدردی کارکنان وزارت علوم با مردم غزه که با حضور وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری ، معاونان و کارکنان این وزارتخانه برگزارشد گفت : صهیونیسم دشمن همه ملت های مسلمان است .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، ناصر ابو شریف نماینده جهاداسلامی فلسطین در ایران در این مراسم با اشاره به نامگذاری روز قدس توسط حضرت امام خمینی (ره) به عنوان سمبل وحدت امت مسلمان گفت : این روز تاکیدی است بر ضرورت اتحاد همه ملت های مسلمان منطقه در مقابل دشمن اصلی همه آنها که همان رژیم غاصب صهیونیستی است.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم: سیاست وزارت علوم ایجاد فضای آرام و نشاط علمی و فرهنگی در دانشگاههاست

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت : سیاست وزارت علوم ایجاد فضای آرام و نشاط علمی و فرهنگی در دانشگاههاست و سال گذشته از آرام ترین سال های دانشگاه ها بود زیرا اساتید و دانشجویان با اتکا به عقلانیت فعالیت های گسترده خود را توام با آرامش انجام دادند .​

جلسه تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید دانشگاه با حضور مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه لرستان، دکتر عبدالحسین فریدون در مراسم معارفه سرپرست دانشگاه لرستان با اشاره به خالی ماندن صندلی‌های مقطع کارشناسی در دانشگاه‌ها، تمایل برای گذراندن تحصیلات تکمیلی را در آینده نزدیک پیش‌بینی کرد و هشدار داد که این تمایل موقتی است و باید به فکر منابع مالی دیگری غیر از پردیس‌ها باشیم.
مشاور وزیر علوم و مدیرکل دفتر وزارتی به ضرورت برنامه‌ریزی و پیدا کردن منبع درآمدی غیر از منابع مرسوم کنونی برای دانشگاه‌ها اشاره کرد و تولید فکر، نقد و اصلاح اندیشه‌ها را از اهداف دانشگاه‌ها دانست و بر لزوم افزایش ارتباط با دانشگاه‌های خارجی تأکید کرد.

رئیس دانشگاه لرستان: کرسی‎های آزاداندیشی محلی برای تبلور افکار بر مبنای موازین اسلام و انقلاب است.

رئیس دانشگاه لرستان گفت: کرسی‎های آزاداندیشی محلی برای تبلور افکار بر مبنای موازین اسلام و انقلاب است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه لرستان، دکتر خسرو عزیزی در مراسم تودیع و معارفه روسای دانشگاه لرستان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه اگر ملتی اقتدار و عزت می‎خواهد باید دانشگاه‎ها را تقویت کند، افزود: پیشرفت و توسعه یک ملت به دانشگاه برمی‎گردد و تعالی هر کشور مدیون این مراکز آموزشی و علمی است.

نخستین جلسه شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی برگزار شد

نخستین جلسه شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی پس از دوازدهمین انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ این جلسه با حضور دکتر سید ضیاء هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی و رئیس شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی، دکتر حسین میرزایی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی و دبیرشورا، دکتر ملکیان نماینده معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد، دکتر محمدی مدیر کل فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی،نماینده وزارت بهداشت و اعضای دانشجویی شورای مرکزی برگزار شد.

دبیر شورای مدیران فرهنگی و مدیران اجتماعی دانشگاه های منطقه 2 کشور منصوب شد

دبیر شورای مدیران فرهنگی و مدیران اجتماعی دانشگاه های منطقه 2 کشور منصوب شد
طی حکمی از سوی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم دبیر شورای مدیران فرهنگی و مدیران اجتماعی دانشگاه های منطقه 2 کشور منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ دکتر حسین میرزایی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم طی حکمی دکتر مهدی افخمی نیا مدیر فرهنگی دانشگاه تبریز را به مدت دوسال(1393 و 1394) به عنوان دبیر شورای مدیران فرهنگی و مدیران اجتماعی دانشگاه های منطقه 2 کشور منصوب کردند.

تفاهم نامه همکاری میان معاونت فرهنگی وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی امضا شد

تفاهم نامه همکاری میان معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به امضا رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ در این تفاهم نامه که به امضای دکتر سیدضیا هاشمی و بهمن نامور مطلق به ترتیب به نمایندگی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی رسیده توسعه سطح همکاری های متقابل در زمینه های آموزش، پژوهش، تولید، ترویج صنایع دستی و فعالیت های مرتبط با آن در فضای دانشگاهی مورد تاکید قرار گرفته است.

دکتر میرزایی خبر داد: برگزاری مرحله کشوری بیست و نهمین جشنواره سراسری قرآن کریم دانشجویان

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: مرحله کشوری بیست و نهمین جشنواره قرآنی دانشجویان به میزبانی دانشگاه ایلام برگزار می گردد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ دکتر حسین میرزایی با اعلام این خبر افزود: مرحله دانشگاهی بیست ونهمین جشنواره سراسری قرآن دانشجویان در بهمن ماه سال 92 و مرحله منطقه ای آن در اردیبهشت ماه سالجاری در سطح دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی انجام شده و مرحله کشوری این جشنواره از 1 الی 3 شهریور ماه به میزبانی دانشگاه ایلام برگزار خواهد شد.

صفحات

دریافت آرشیو به صورت فایل ورد