چهارشنبه 7 فوریه 2018

شما اینجا هستید

گالری تصاویر

جولای 2014

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم: دانشگاهیان در حوزه تدبر در قرآن پیشگام باشند

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم: دانشگاهیان در حوزه تدبر در قرآن پیشگام باشند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ دکتر سید ضیاء هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: امیدواریم نمایشگاه قرآن امسال یک نقطه عطفی در فعالیت‌های قرآنی دانشگاهی باشد و آنچه که در این نمایشگاه عرضه شده حاصل تلاش فعالیتهای جمع کثیری از دانشگاهیان است. در این مجموعه وزارت علوم با همکاری وزارت بهداشت، سازمان جهاد دانشگاهی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه علوم و معارف قرآنی، دانشگاه آزاد، دانشگاه علمی کاربردی، موسسات فنی حرفه‌ای و غیره این نمایشگاه را برگزار کرده است.

طی نشستی با حضور وزیر علوم؛ از اساتید برتر قرآنی دانشگاهی کشور تجلیل شد

طی نشستی با حضور وزیر علوم؛ از اساتید برتر قرآنی دانشگاهی کشور تجلیل شد
یازده استاد و پژوهشگر قرآنی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در بیست ودومین نمایشگاه قرآن مورد تجلیل قرار گرفتند.

رئیس دانشگاه لرستان معرفی شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، طی حکمی از جانب وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از تاریخ 31/4/93 دکتر خسرو عزیزی سرپرست دانشگاه لرستان شد.

اردوی زیارتی سیاحتی به مقصد مشهد مقدس جهت رفاه حال کارکنان

اردوی زیارتی سیاحتی به مقصد مشهد مقدس جهت رفاه حال کارکنان در ایام تابستان برگزار می گردد.
به گزارش  خبرنگار فرهنگی دانشگاه ، با عنایت رئیس دانشگاه و به همت بسیج اداری کارکنان و با همکاری مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه اردوی زیارتی سیاحتی به مقصد مشهد مقدس جهت کارکنان دانشگاه برگزار می گردد.

اردوی تفریحی جهت اعضای هیات علمی دانشگاه به مقصد شمال

اردوی تفریحی جهت اعضای هیات علمی دانشگاه به مقصد شمال (شهرستان نور) برگزار می گردد.
به گزارش  خبرنگار فرهنگی دانشگاه، با عنایت رییس دانشگاه و پیگیری دبیر ستاد رفاهی دانشگاه جهت استفاده اعضای هیات علمی اردوی تفریحی از تاریخ 20مرداد تا 20شهریور در گروه های 8 نفره (یعنی هر سری 8 خانواده) برگزار می گردد. نصف هزینه این اردو توسط دانشگاه پرداخت می گردد و سهم هر عضو هیأت علمی مبلغ 330 هزار تومان می باشد.مدت اقامت در شمال نیز سه روز است.

برگزاری دوره های ضیافت اندیشه اعضای هیأت علمی دانشگاه در مشهد مقدس

برگزاری دوره های ضیافت اندیشه اعضای هیأت علمی دانشگاه در مشهد مقدس
همچون سالهای گذشته طرح ضیافت اندیشه برای اعضای هیأت علمی برگزار می گردد. این دوره ها که با هدف کلی ارتقاء سطح اخلاقی و اعتقادی استادان دانشگاه، تقویت ارتباط استادان و نهاد در دانشگاهها، شناسایی استادان مومن در جهت بکارگیری آنها در فعالیتهای فرهنگی و سیاسی می باشد به مدت پنج روز در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار می گردد.
در این دوره نیز همچون دوره های قبل کارگاههای آموزشی برای اساتید برگزار می گردد. عنوان کارگاههای این دوره عبارتند از معرفت شناسی اسلامی و اصول تعلیم و تربیت اسلامی می باشد.

بیانیه دانشگاه لرستان در حمایت از مردم غزه

بیانیه دانشگاه لرستان در حمایت از مردم غزه

دریافت آرشیو به صورت فایل ورد