صفحه اصلی

گالری تصاویر

جستجو

  • جستجو
    بمان

ورود اعضاء

تولیدات و افتخارات فرهنگی

طی حکمی از سوی حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا خدایی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان ، احمد کرم الهی به سمت سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه لرستان منصوب شد

بسم الله الرحمن الرحیم
بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان به مناسبت نهم دی ماه روز میثاق امت با ولایت
اِنّا فَتَحنا لَکَ فَتحَا مُبینا : به راستی ما برای تو پیروزی آشکاری را رقم زدیم.(فتح/1)

دکتر حسن زمانیان، رئیس دانشگاه لرستان در مراسم تجلیل از متولیان فرهنگی دانشگاه ، افتخارات فرهنگی کسب شده در سالهای اخیر توسط دانشگاه لرستان را مایه مباهات دانست و گفت: همواره تلاش شده است که برنامه های فرهنگی اجرا شده در دانشگاه با رنگ و بوی فرهنگی برگزار شوند

سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه لرستان ، از اعزام 500 نفر از دانشجویان دانشگاه لرستان ، به مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب کاروان های راهیان نور خبر داد
احمد کرم اللهی بیان داشت: با محوریت بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان 500 نفر از دانشجویان این دانشگاه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.
وی با بیان اینکه همزمان با شروع اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور نمایشگاه معبر بصیرت توسط بسیج دانشجویی در این دانشگاه برپا می شود، افزود: این نمایشگاه با هدف به تصویر کشیدن واقعیت های هشت سال دفاع مقدس برپا می شود.

به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان نمایشگاه دائمی نرم افزار های علوم اسلامی در دانشگاه لرستان برگزار شد

به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان ، تصنیف « آیینه مهر » که در وصف امام رضا علیه السلام می باشد تولید شد

معاون وزیرعلوم در نشست کارشناسان انجمن های علمی دانشجویی کشور: ‌کرسی‌های آزاد اندیشی روشی برای ارتقای علمی و فرهنگی جامعه است
معاون فرهنگی اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: کرسی‌های آزاد اندیشی روشی برای ارتقای علمی و فرهنگی جامعه بوده و این کرسی‌ها دور از فضای دانشگاهی نیست و می‌تواند در تمام زمینه‌ها فعالیت کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان نسبت به آنچه انجام فعالیت نو و بدیع در زمینه گرامیداشت ایام انقلاب و پیروزی آن در سطح استان و جامعه دانشگاهی است، تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه لرستان ، حجت الاسلام و المسلمین خدایی در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه لرستان ضمن تاکید بر برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی در سطح دانشگاه با حضور اعضای هیات علمی ، کارکنان و خانواده های ایشان ، افزود : در این راستا بایستی نسبت به معرفی کسانی که در رقم زدن این پیروزی بزرگ ملت ایران نقش بسزائی داشته اند کوشا و فعال باشیم.

دکتر رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دیدار با نمایندگان مردم استانهای سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان در مجلس شورای اسلامی بر توزیع متوازن امکانات آموزش عالی در سراسر کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکترفرجی دانا در ابتدای این جلسه با تبریک ایام ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت اظهار امیدواری کرد که به برکت این ایام ، فواید این نشست عاید کشور شود.

دکتر ضیاء هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، در نشست مشترک مسئولان وزارت علوم و نمایندگان مردم استانهای سیستان و بلوچستان ، کرمان و هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گزارش کیفی از برنامه های معاونت فرهنگی و اجتماعی ارائه کرد.

صفحات

دریافت آرشیو به صورت فایل ورد