دوشنبه 22 ژانویه 2018

شما اینجا هستید

گالری تصاویر

ژانویه 2014

انتصاب سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه لرستان

طی حکمی از سوی حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا خدایی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان ، احمد کرم الهی به سمت سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه لرستان منصوب شد

بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان به مناسبت حماسه 9دی

بسم الله الرحمن الرحیم
بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان به مناسبت نهم دی ماه روز میثاق امت با ولایت
اِنّا فَتَحنا لَکَ فَتحَا مُبینا : به راستی ما برای تو پیروزی آشکاری را رقم زدیم.(فتح/1)

برگزاری مراسم تقدیر از مجموعه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان

دکتر حسن زمانیان، رئیس دانشگاه لرستان در مراسم تجلیل از متولیان فرهنگی دانشگاه ، افتخارات فرهنگی کسب شده در سالهای اخیر توسط دانشگاه لرستان را مایه مباهات دانست و گفت: همواره تلاش شده است که برنامه های فرهنگی اجرا شده در دانشگاه با رنگ و بوی فرهنگی برگزار شوند

اعزام 500 دانشجوی دانشگاه لرستان به مناطق عملیاتی جنوب

سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه لرستان ، از اعزام 500 نفر از دانشجویان دانشگاه لرستان ، به مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب کاروان های راهیان نور خبر داد
احمد کرم اللهی بیان داشت: با محوریت بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان 500 نفر از دانشجویان این دانشگاه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.
وی با بیان اینکه همزمان با شروع اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور نمایشگاه معبر بصیرت توسط بسیج دانشجویی در این دانشگاه برپا می شود، افزود: این نمایشگاه با هدف به تصویر کشیدن واقعیت های هشت سال دفاع مقدس برپا می شود.

برگزاری نمایشگاه دائمی نرم افزار های علوم اسلامی در دانشگاه لرستان

به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان نمایشگاه دائمی نرم افزار های علوم اسلامی در دانشگاه لرستان برگزار شد

تولید تصنیف «آیینه مهر» در وصف امام رضا(ع) در دانشگاه لرستان

به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان ، تصنیف « آیینه مهر » که در وصف امام رضا علیه السلام می باشد تولید شد

کرسی‌های آزاد اندیشی روشی برای ارتقای علمی و فرهنگی جامعه است

معاون وزیرعلوم در نشست کارشناسان انجمن های علمی دانشجویی کشور: ‌کرسی‌های آزاد اندیشی روشی برای ارتقای علمی و فرهنگی جامعه است
معاون فرهنگی اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: کرسی‌های آزاد اندیشی روشی برای ارتقای علمی و فرهنگی جامعه بوده و این کرسی‌ها دور از فضای دانشگاهی نیست و می‌تواند در تمام زمینه‌ها فعالیت کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان: فضای دانشگاه نیازمند برنامه های بدیع در زمینه انقلاب اسلامی است

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان نسبت به آنچه انجام فعالیت نو و بدیع در زمینه گرامیداشت ایام انقلاب و پیروزی آن در سطح استان و جامعه دانشگاهی است، تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه لرستان ، حجت الاسلام و المسلمین خدایی در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه لرستان ضمن تاکید بر برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی در سطح دانشگاه با حضور اعضای هیات علمی ، کارکنان و خانواده های ایشان ، افزود : در این راستا بایستی نسبت به معرفی کسانی که در رقم زدن این پیروزی بزرگ ملت ایران نقش بسزائی داشته اند کوشا و فعال باشیم.

وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری :اقدامات ما باید در خدمت اصل منافع ملی باشد

دکتر رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دیدار با نمایندگان مردم استانهای سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان در مجلس شورای اسلامی بر توزیع متوازن امکانات آموزش عالی در سراسر کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکترفرجی دانا در ابتدای این جلسه با تبریک ایام ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت اظهار امیدواری کرد که به برکت این ایام ، فواید این نشست عاید کشور شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم :شخصیت های علمی باید در کرسی های آزاد اندیشی مشارکت فعال داشته باشند

دکتر ضیاء هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، در نشست مشترک مسئولان وزارت علوم و نمایندگان مردم استانهای سیستان و بلوچستان ، کرمان و هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گزارش کیفی از برنامه های معاونت فرهنگی و اجتماعی ارائه کرد.

صفحات

دریافت آرشیو به صورت فایل ورد