دوشنبه 22 ژانویه 2018

شما اینجا هستید

گالری تصاویر

دسامبر 2013

اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی برکرانه غدیر

اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی برکرانه غدیر

  1. پروین نصر چالشتری
  2. عارفه قلی پور
  3. سارا مظفر پور
  4. اکرم قاسمی یگانه

 

پيام وزير علوم، تحقيقات و فناوري به مناسبت گراميداشت 16 آذر

دكتر رضا فرجي دانا وزير علوم ، تحقيقات و فناوري به مناسبت گرامي داشت سالروز شانزدهم آذر و روز دانشجو پيامي صادر كرد .

به گزارش روابط عمومي وزارت علوم ، متن كامل پيام دكتر فرجي دانا بدين شرح است :  16آذر یادآور دانشجویان شهيدي است که با خون خود از کیان کشور در برابر استعمار، استکبار و دخالت بیگانگان در امور داخلی کشورمان دفاع کردند و در گذر تاریخ،  بر پایمردی  ایرانيان در برابر ظلم و ستم و جانفشانی در راه استقلال كشور، گواهی دادند.

تقدیر از دانشجویان بسیجی در دانشگاه لرستان

تقدیر از دانشجویان بسیجی در دانشگاه لرستان
در مراسمی که به مناسبت هفته بسیج و روز بسیج دانشجویی در محل سالن همایش های دانشگاه الشتر برگزار گردید از دانشجویان فعال و نمونه بسیجی مرکز آموزش عالی الشتر تقدیر شد .
در این مراسم از دانشجویان مرکز آموزش عالی الشتر به عنوان دانشجویان نخبه بسیجی از طرف بسیج دانشجویی سپاه ناحیه شهرستان تقدیر و به آنها جوایزی اهدا شد.

برگزاری کارگاه آموزشی نشریات دانشجویی در دانشگاه لرستان

برگزاری کارگاه آموزشی نشریات دانشجویی در دانشگاه لرستان
نخستین دوره کارگاه آموزشی نشریات دانشجویان مراکز اقماری دانشگاه لرستان به میزبانی دانشگاه الشتر برگزار شد .
در این دوره آموزشی مباحثی چون مدیریت نیروی انسانی در نشریات دانشجویی ، مدیریت محتوا در نشریات دانشجویی ، اهداف و رسالت نشریات دانشجویی ، شاخصه ها و معیارهای انتشار نشریات علمی تخصصی و فرهنگی دانشجویی ، مبانی خبر ، مصاحبه و گزارش و مقاله نویسی ارایه گردید .

مراسم گراميداشت روز دانشجو

مراسم گراميداشت روز دانشجو  با حضور دكتر حسن زمانیان رئیس دانشگاه لرستان ، حجت الاسلام  و المسلمین خدايي معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه لرستان ، حجت الاسلام و المسلمین حسینی مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه لرستان و جمعی از دانشجویان  در دانشگاه لرستان برگزار شد
زمانیان رئیس دانشگاه لرستان  در مراسم گرامیداشت روز دانشجو  گفت :  عظمتی که امروز انقلاب اسلامی به ملت ایران داده سبب شده است، که نه تنها آمریکا بلکه دیگر قدرت های بزرگ دنیا خواهان مذاکره با کشورمان باشند.

صفحات

دریافت آرشیو به صورت فایل ورد