سه شنبه 23 ژانویه 2018

شما اینجا هستید

گالری تصاویر

آگوست 2013

رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان: آرمانگرایی بدون دیدن واقعیتها به توهم می‌انجامد

رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان: آرمانگرایی بدون دیدن واقعیتها به توهم می‌انجامد
حدود هزار نفر از دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی، در نشستی صمیمانه و صریح با رهبر معظم انقلاب، به بیان دیدگاههای جامعه دانشجویی و تبادل نظر درباره موضوعات مختلف علمی، دانشگاهی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی پرداختند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ در این دیدار که از ساعت 5 بعداز ظهر آغاز شد و تا نماز مغرب و عشا ادامه یافت 12 نفر از نمایندگان تشکلها و انجمن‌های دانشجویی، مسائل مورد نظر، خواسته ها و مواضع خود را بیان کردند.

دکتر خواجه سروی: رشد 5 برابری اعزام دانشجویان به عمره مفرده طی 8 سال اخیر

معاون فرهنگی واجتماعی وزیر علوم گفت: در دولت های نهم و دهم بیش از 130 هزار دانشجو به سفر حج عمره اعزام شده اند که این آمار نسبت به کل تعداد دانشجویان اعزامی به عمره تا قبل از سال 84 رشد 5 برابری داشته است.

دکتر خواجه سروی در ضیافت افطار با تشکل های دانشجویی: تشکل های دانشجویی دست دوستی و همکاری نسبت به دولت آینده دراز نمایند

معاون فرهنگی واجتماعی وزیر علوم گفت: با توجه به مواضع اعتدال دولت منتخب پیشنهاد می کنم تشکل های دانشجویی تعامل و همکاری را با دولت آقای روحانی داشته باشند ودست دوستی به سوی ایشان دراز کنند.

دکتر خواجه سروی در بازدید از خبرگزاری دانشجو مطرح کرد:انتشار سومین کارنامه فرهنگی دانشگاه‌ها تا ماه آینده

معاون فرهنگی وزارت علوم گفت: سومین کارنامه فرهنگی دانشگاه‌ها تا ماه آینده منتشر می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امور فرهنگی واجتماعی وزارت علوم دکتر غلامرضا خواجه سروی صبح امروز در دیدار از خبرگزاری دانشجو،درباره انتشاره کارنامه فرهنگی سال 91-92 دانشگاهها گفت: کارنامه فرهنگی دانشگاهها در سال تحصیلی 91-92 تا ماه آینده منتشر می شود.

معاون فرهنگی وزارت علوم اضافه کرد: کارنامه فرهنگی سال 91-92 سومین کارنامه فرهنگی دانشگاهها است که عملکرد فرهنگی آنها ارزیابی شده است.

دکتر دارا خبر داد: برگزاری جشنواره پایان نامه های برتر قرآنی دانشجویان کشور در ماه مبارک رمضان

دکتر دارا خبر داد: برگزاری جشنواره پایان نامه های برتر قرآنی دانشجویان کشور در ماه مبارک رمضان
مدیر کل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم گفت: دوازدهمین دوره جشنواره پایان نامه های قرآنی دانشجویان کشور در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امور فرهنگی واجتماعی وزارت علوم دکتر جلیل دارا مدیر کل فرهنگی واجتماعی با اعلام این خبر افزود؛ جشنواره پایان نامه های قرآنی هر ساله به منظور گسترش فرهنگ حیات بخش قرآن کریم و ارج نهادن به تلاش های علمی و پژوهشی دانشجویان در حوزه های مختلف علوم و فرهنگ قرآنی برگزار می گردد.

بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در محکومیت کشتار مردم مصر

اگر خداى نکرده هرج‌ومرج به وجود بیاید، اگر خداى نکرده جنگ داخلى به وجود بیاید، چه چیزى دیگر میتواند جلوى آن را بگیرد؟ بهانه براى دخالت ابرقدرتها – که خودشان بزرگترین بلا براى یک کشور و یک ملت هستند – به وجود خواهد آمد. امام خامنه ای(مدظله العالی)

برگزاری طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه لرستان

طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه لرستان ، با حضور 60 نفر از استادان عضو هیات علمی دانشگاه لرستان تیر ماه جاری برگزار می شود

سرپرست وزارت علوم: پیشرفت علم وفناوری از مهم ترین ابزارهای حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است

دکتر جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم،تحقیقات و فناوری گفت: برنامه من ادامه راه فعلی است ،چرا که متعقدم درکشور ما به اندازه کافی برنامه هایی همچون سند چشم انداز توسعه علمی ، نقشه جامع علمی و برنامه توسعه پنجم و همچنین بخشهایی از برنامه چهارم وجود دارد و مهمتر از برنامه ایجاد بستر سالم برای انجام آنهاست.

خبر معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان پربیننده ترین خبر سایت امور فرهنگی وزارت علوم شد

خبر طرح ابتکاری معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان برای طرح مسکن مهر پربیننده ترین خبر سایت فرهنگی وزارت علوم،تحقیقات و فناوری شد
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه لرستان این خبر که بر روی سایت DOF.IR قرار گرفته است با استقبال خوب دانشگاهیان مواجه شد.لازم به ذکر است معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان حجت الاسلام خدایی طرح ایجاد محراب در طرح مسکن مهر را به وزارت مسکن و شهرسازی همزمان با برگزاری اجلاس سراسری نماز ارائه داده اند

صفحات

دریافت آرشیو به صورت فایل ورد