شنبه 21 آپریل 2018

شما اینجا هستید

گالری تصاویر

اوکتوبر 2012

جسارت شرق در پیروی از اهانت غرب صورت گرفته

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه لرستان: امروز تجمع بزرگی در محل حرم شهدای گمنام دانشگاه لرستان در اعتراض به کاریکاتوریست روزنامه شرق صورت گرفت.این تجمع باحضور اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه لرستان برگزار شد. رئیس دانشگاه لرستان در این تجمع گفت: آن چیزی که امروز باعث تاسف است اهانتی است که روزنامه شرق به رزمندگان جان برکف هشت سال دفاع مقدس صورت داده است.

تجمع اعتراض آمیز دانشگاهیان دانشگاه لرستان نسبت به ساخت فیلم توهین آمیز به پیامبر اكرم (ص)

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه : دانشگاهیان دانشگاه لرستان در تجمع اعتراض آمیز به تولید و انتشار فیلم موهن به ساحت پیامبر اعظم (ص) شركت كردند. شرکت کنندگان در این تجمع ضمن محكوم كردن این اقدام دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی خواستار برخورد جدی مسئولان قضایی كشور و سازمان های بین المللی با مسببان این اقدام شدند. این جلسه با حضور جمع کثیری از اساتید، کارکنان و دانشجویان و با سخنرانی رئیس دانشگاه لرستان در کنار گلزار شهدای گمنام برگزار شد.

بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در محکومیت توهین روزنامه شرق

یکبار دیگر در روز هایی که دل ملت مسلمان ایران و امت اسلام از توهین و بی احترامی ددمنشان مستکبر به ساحت پیامبر رحمت و مهربانی ها خون است، عده ای غرب زده و خود فروخته در داخل کشور اقدام به بی احترامی به بهترین و پاک ترین فرزندان امت اسلام کرده و بی شرمانه با چاپ کاریکاتوری موهن خون پاک هزاران شهید را پایمال هوس های دنیا طلبانه خود کردند و داغی تازه بر دل های خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران گذاشته اند. انسان هایی به تمام معنا پاک و بندگانی مخلص که به تعبیر مقتدایشان حضرت روح الله(س) راه صد ساله را یک شبه پیمودند و در جوار قرب الهی، جام وصال محبوب سر کشیدند.

نحوه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ناپیوسته(کاردانی به کارشناسی)

ضمن عرض تبریک و خیرمقدم، نام نويسي پذيرفته شدگان طبق برنامه زير و براساس زمانبندي اعلام شده به صورت اینترنتی در دو مرحله انجام مي گیرد. زمان ثبت نام : از 8 صبح الي 12 شب تاريخ ثبت نام: شنبه 15/7/91 یکشنبه 16/7/91 الف- مرحله اول ثبت نام(بصورت اینترنتی و غیر حضوری) ( از مراجعه حضوری در این مرحله خودداری گردد).

دریافت آرشیو به صورت فایل ورد